Stația de taxare de la Fetești. FOTO DRDP Constanța
Sistemul de emitere a rovinietelor și cel de emitere a peaj-elor va funcționa greu sau deloc pentru o perioadă de aproximativ trei ore:
Compania Națională de Administrare a Infrastructurii Rutiere informează utilizatorii rețelei de drumuri naționale și autostrăzi că marți 14 ianuarie, în intervalul orar 00:00 – 03:00, este posibil ca emiterea rovinietelor și a peajelor să fie îngreunată/întreruptă pentru perioade scurte de timp. Situația ar putea apărea ca urmare a unor lucrări de upgrade ale sistemului de comunicații central.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Pompierii ialomițeni au fost prezenți la datorie 24 de ore din 24 pentru intervenția imediată la solicitările cetățenilor și gestionarea optimă a situațiilor de urgență, produse la nivel local. Stingerea incendiilor, asigurarea măsurilor PSI, acordarea […]
Administrația Națională de Meteorologie a emis o avertizare Cod galben, valabilă și pentru județul Ialomița, în intervalul 30 iunie, ora 14.00 – 30 iunie, ora 21.00, ce prevede instabilitate atmosferică temporar accentuată. În intervalul menționat, […]
Cu ajutorul Consiliului Județean Ialomița, Primăria Municipiului Fetești va amenaja un ponton pentru ambarcațiuni pe malul Brațului Borcea. Valoarea proiectului este de aproape 400.000 de lei. Consilierii județeni au aprobat în unanimitate, săptămâna trecută, proiectul […]
Be the first to comment