„Never Give up. The Ocean Wave”, expoziție a artistului Teofil Androne
Consiliul Județean Ialomița, împreună cu Centrul Cultural „Ionel Perlea” și Uniunea Artiștilor Plastici din România, filiala Slobozia organizează expoziția „Never Give Up. The Ocean Wave”, a artistului Teofil Androne.
Expoziția va fi găzduită de Centrul Cultural „Ionel Perlea” Slobozia, iar vernisajul acesteia va avea loc marți, 8 martie, de la ora 14.00, la Galeriile Arcadia.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița a realizat, în luna martie, venituri nete la bugetul general consolidat al statului în sumă totală de 78,48 milioane de lei, cu 7,05 milioane de lei mai puțin decât […]
S-a dat alerta în cadrul IPJ Ialomița, iar polițiștii cer inclusiv ajutorul populației, după ce un tânăr de 18 ani, din județul Iași, reținut pentru furt, a evadat din sediul Poliției Urziceni. Potrivit IPJ Ialomița, […]
Un accident rutier a avut loc marți seara, în apropiere de Fetești, iar în urma acestuia un bărbat de 56 de ani a fost rănit după ce două mașini s-au ciocnit. Inspectoratul de Poliție al […]
Be the first to comment