Marian Pavel a vizitat stadiul lucrărilor de asfaltare la DJ 306. FOTO Facebook Marian Pavel
Președintele Consiliului Județean Ialomița, Marian Pavel, a vizitat stadiul lucrărilor de asfaltare la DJ 306.
“Primii 25 de km din DJ 306 au văzut deja asfaltul, restul până la 47 km fiind pregătiți de asfaltare. Se lucrează în ritm susținut, încrezători că vom termina în termenul stabilit”, a declarat Marian Pavel.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Polițiștii ialomițeni au identificat și reținut pentru 24 de ore doi tineri bănuiți că ar fi intrat în locuința unui bărbat din Slobozia, de unde ar fi sustras bunuri în valoare de aproximativ 20.000 de […]
O persoană a murit, iar alte trei au fost rănite, într-un accident rutier petrecut, joi, 11 martie, pe DN 2A, între localitățile ialomițene Misleanu și Andrășești. Salvatorii ialomițeni au fost solicitați să intervină, în jurul […]
Pompierii ialomițeni au fost prezenți la datorie 24 de ore din 24 pentru intervenția imediată la solicitările cetățenilor și gestionarea optimă a situațiilor de urgență, produse la nivel local. Stingerea incendiilor, acordarea de prim ajutor, […]
Be the first to comment