Un echipaj de la ISU Ialomița participă la etapa națională a „Competiției Naționale de Descarcerare și Prim Ajutor Calificat”, Faza a III-a, care se desfășoară în municipiul Iași, în perioada 04-06 septembrie.
“Echipajul inspectoratului este format din plutonierul adjutant Coțofană Răzvan, plutonier adjutant Teodorescu Adrian și plutonier Butucaru Ionuț, sub coordonarea șefului de lot, maior Popa Claudiu-Adrian. Alături de echipaj, ca de fiecare dată, domnul colonel Bâcu Laurențiu, inspector șef al ISU Ialomița” – ISU Ialomița.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Este culesul viilor, iar pompierii ialomițeni atrag atenția la dioxidul de carbon acumulat în beciurile sau spațiile închise unde mustul este pus la fermentat. Potrivit reprezentanților ISU Ialomița, în fața butoaielor pline cu must pe […]
Județul Ialomița se va afla începând de marți după amiază sub cod galben de ploi și de vânt. Avertizarea este valabilă până miercuri dimineața. Administrația Națională de Meteorologie a emis o avertizare meteorologică de vreme […]
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează contribuabilii, persoane fizice că, începând de luni 13 noiembrie 2023 și până pe 15 decembrie 2023, românii pot investi în titlurile de stat TEZAUR, cu maturități de 1 […]
Be the first to comment