Spitalul Municipal Fetești „Anghel Saligny“. FOTO Google maps/Emil Bănică
Având în vedere vacantarea postului de preot de caritate la Spitalul Municipal Anghel Saligny din Fetești, Episcopia Sloboziei și Călărașilor, în colaborare cu angajatorul, organizează concurs de ocupare a postului amintit.
Concursul se va desfășura în data de 4 februarie 2020.
Pentru detalii privind condițiile de participare, cei interesați pot lua legătura cu Sectorul Administrativ Bisericesc al Episcopiei Sloboziei și Călărașilor.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Polițiștii de la Transporturi din Constanța au efectuat 45 de percheziții domiciliare, pe raza județelor Constanța și Ialomița. În urma acestei acțiuni, au fost confiscate bunuri de aproximativ un milion de lei, iar 35 de […]
La nivelul Comitetului Național de Coordonare a Activităților privind Vaccinarea împotriva COVID-19 (CNCAV), a fost aprobată instrucțiunea privind vaccinarea în situații speciale, cu vaccin de tip ARNm. Conform prevederilor regăsite în acest document, vaccinarea persoanelor […]
Președintele Consiliului Județean Ialomița, Marian Pavel, a anunțat că vor fi achiziționate 26 de microbuze electrice pentru transportul elevilor. “A fost semnat încă un contract de finanțare pentru Ialomița, se vor achiziționa 26 de microbuze […]
Be the first to comment