Zonele Vlașca și Fetești – Oraș au rămas fără apă din cauza unei avarii RAJA.
Astăzi – 31 mai 2024, echipele RAJA execută lucrări de remediere a unei avarii survenite la nivelul sistemului de alimentare cu apă de pe strada Dragoș Vodă din orașul Fetești, județul Ialomița.
Pentru realizarea acestor operațiuni, se sistează furnizarea apei potabile în intervalul orar 10.00 – 14.00, în zonele Vlașca și Fetești – Oraș.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Polițiștii ialomițeni au identificat un bărbat de 43 de ani, bănuit de comiterea unei infracțiuni de furt calificat. Cel în cauză a fost reținut pentru 24 de ore și introdus în arestul Inspectoratului de Poliție […]
Începute în urmă cu patru luni, lucrările de reabilitare și modernizare efectuate la Școala Gimnazială „Aurel Vlaicu“ din Fetești sunt în plină desfășurare. Potrivit Primăriei Fetești, lucrătorii acționează la vechea clădire a unității de învățământ […]
Consiliul Local Slobozia a fost convocat în ședință extraordinară de îndată, miercuri, 3 iulie 2024, de la ora 10. Ședința se va desfășura online. Pe ordinea de zi se află proiectul de hotărâre privind aprobarea […]
Be the first to comment