Echipele furnizorului de energie efectuează marți – 20 februarie 2024, lucrări de modernizare, reparații și întreținere la nivelul sistemului de alimentare cu energie din zona localității Căzănești.
Ca urmare a acestor intervenții, pompele de la nivelul Gospodăriei de Alimentare cu Apă, nu vor putea funcționa, iar în intervalul orar 08.30 – 16.30, vor fi afectați de lipsa apei consumatorii din localitatea Căzănești.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
RAJA încurajează clienții să aleagă soluțiile digitale pentru că sunt simple și ușor accesibile. Factura electronică este și ea o opțiune rapidă, sigură, eficientă, dar cel mai important, prietenoasă cu mediul. Factura electronică este legală, […]
O bătrână în vârstă de 86 de ani, din Țăndărei, a ajuns la spital, vineri dimineață, după ce s-a intoxicat cu fum după ce frigiderul din propria casă a luat foc. Potrivit reprezentanților Inspectoratului pentru […]
Pompierii ialomițeni și cei călărășeni au reușit să stingă duminică, 13 martie, în jurul orei 13.30 incendiul ce cuprinsese o rezervă de furaje din satul Horia, comuna Axintele. Potrivit Inspectoratului pentru Situații de Urgență Ialomița, […]
Be the first to comment