![Președintele Consiliului Județean Ialomița, Victor Moraru. FOTO Adrian Boioglu Președintele Consiliului Județean Ialomița, Victor Moraru. FOTO Adrian Boioglu](https://www.ilnews.ro/wp-content/uploads/2020/01/ialomita-4-678x381.jpg)
Victor Moraru, președintele Consiliului Județean Ialomița a transmis un mesaj cititorilor publicației Ialomița NEWS la început de an 2020.
Victor Moraru, președintele Consiliului Județean Ialomița a transmis un mesaj cititorilor publicației Ialomița NEWS la început de an 2020.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Poliţiştii din Ialomița au efectuat, miercuri dimineața, 3 percheziţii domiciliare în municipiul Slobozia și orașul Amara, la locuințele unor persoane bănuite de operațiuni cu articole pirotehnice fără drept, cu acest prilej fiind confiscate 4500 de […]
© ILnews - www.ilnews.ro - 2019 - 2024 | Toate drepturile rezervate
Be the first to comment