Marian Pavel este președintele Consiliului Județean Ialomița și candidatul PSD la președinția Consiliului Județean Ialomița. În acest clip electoral el prezintă principalele realizări ale mandatului său, dar și câteva investiții pe care dorește să le realizeze în perioada 2024 – 2028.
– Comandat de Partidul Social Democrat – Filiala Ialomița
– Executat de SC CityDigital Media SRL – portal: www.ilnews.ro
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
RAJA SA nu va putea asigura joi, 03 februarie, alimentarea cu apă în orașul Căzănești din județul Ialomița, în intervalul orar 08.30 – 16.30, ca urmare a unei lucrări programate de către furnizorul de energie […]
Pompierii ialomițeni au intervenit în dimineața zilei de joi, 9 februarie, pentru lichidarea unui incendiu produs la patru mijloace de transport mărfuri, proprietatea unui cetățean din localitatea Movilița. Potrivit Inspectoratului pentru Situații de Urgență al […]
Un bărbat de 67 de ani a ajuns la spital luni, 31 ianuarie, după ce a fost implicat într-un accident rutier petrecut pe DN 1D, în afara localității Jilavele. Potrivit polițiștilor ialomițeni, din verificările efectuate […]
Be the first to comment