Locotenent-colonelul Nicu Laurențiu, noul șef al IJJ Ialomița
Inspectoratul de Jandarmi Județean Ialomița are un nou inspector șef, locotenent-colonelul Nicu Laurențiu fiind numit, marți, la conducerea instituției.
Ceremonia de predare/primire a comenzii operative a Inspectoratului de Jandarmi Judeţean Ialomița de către locotenent-colonelul Nicu Laurențiu a avut loc, marți, în prezenţa colonelului Gavrilă Lucian din cadrul Inspectoratului General al Jandarmeriei Române.
Locotenent-colonel Nicu Laurențiu a fost împuternicit în funcţia de Inspector şef pentru o perioadă de 6 luni. Ofițerul a activat în cadrul jandarmeriei ialomițene pe întreg parcursul carierei sale, ultima funcţie ocupată fiind aceea de comandant de detașament.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița reamintește contribuabililor înregistrați în scop de TVA care utilizează ca perioadă fiscală trimestrul și care au efectuat o achiziție intracomunitară taxabilă în România, fiind astfel obligați să își modifice […]
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Ialomița informează persoanele fizice care vor să facă plăți opționale pentru contribuția la pensii sau dacă vor să fie asigurați în sistemul sanitar de stat, că o pot face prin […]
Un accident de circulație, soldat cu rănirea ușoară a unui tânăr de 29 de ani, a avut loc noaptea trecută, în jurul orei 00.00, pe DJ 203 F, în afara localității Iazu. Potrivit IPJ Ialomița, […]
Be the first to comment