În contextul riscului de răspândire a infecției cu Coronavirus SARS-CoV-2, Inspectoratul de Poliție Județean Ialomiţa informează cetățenii cu privire la suspendarea activităților de audiențe în perioada 11-31 martie 2020, atât la sediul inspectoratului cât şi la nivelul structurilor teritoriale.
IPJ Ialomița a precizat că transmiterea documentelor/petițiilor să se realizeze, cu predilecție, prin folosirea căilor de comunicare alternativă, respectiv:
– direct pe site-ul Inspectoratului de Poliție Județean Ialomiţa, accesand link-ul
https://il.politiaromana.ro/ro/petitii-online;
– prin e-mail, la adresa cabinet@il.politiaromana.ro ;
– prin fax, la numărul 0243.211.212;
– prin curier poștal, la adresa instituției de pe bulevardul Matei Basarab, nr. 13-15,
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
O persoană care a încălcat măsura carantinării la domiciliu a fost depistată și sancționată de polițiștii ialomițeni, care au mai aplicat și 34 de amenzi pentru nerespectarea măsurilor de protecție individuală. Este bilanțul activităților desfășurate […]
Echipa de handbal junioare 2 a CSM Unirea Slobozia a câștigat într-o manieră categorică, cu 50 – 15 meciul cu CSS Ilfov “Victorie categorică pentru echipa noastră, în ultima etapă a sezonului regulat. La finalul […]
Astăzi – 20 martie 2024, s-a înregistrat o avarie la nivelul sistemului de alimentare cu apă din orașul Fetești, județul Ialomița. Potrivit RAJA, pentru executarea operațiunilor de remediere a acesteia, în intervalul orar 12.00 – […]
Be the first to comment