Pompierii au reușit să stingă focul. FOTO ISU Ialomița
Două echipaje ale ISU Ialomița au fost trimise în cursul dimineții de 27 ianuarie la un incendiu izbucnit într-o locuință din localitate Valea Ciorii. Apelantul a sesizat faptul că acoperișul unei case a luat foc.
Două echipaje de pompieri cu autospeciale cu spumă și apă și un echipaj SMURD au răspuns apelului 112, deplasându-se la fața locului. Potrivit primelor informații, este vorba de un incendiu izbucnit de la un coș de fum neizolat termic și care a aprins podul.
Pagubele au fost limitate de către pompieri, fără a se înregistra victime.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Polițiști din cadrul Serviciului Județean de Poliție Transporturi Ialomița au acționat ieri, 02 august a.c., pentru menținerea climatului de ordine și siguranță publică și prevenirea și combaterea faptelor antisociale. Pe parcursul derulării activităților, polițiștii au […]
Compania Wizz Air a prelungit perioada de suspendare a rutelor din România din cauza extinderii restricțiilor impuse de autorități. Wizz Air, cea mai mare companie aeriană low-cost din Europa Centrală și de Est, a anunțat, […]
Polițiștii din Urziceni s-au sesizat din oficiu marți, 15 februarie, în jurul orei 15.00, cu privire la faptul că la domiciliul unui bărbat în vârstă de 42 de ani, din municipiul Urziceni, este organizată o […]
Be the first to comment