Echipa de handbal junioare 2 a CSM Unirea Slobozia. FOTO CSM Unirea Slobozia
Echipa de handbal junioare 2 a CSM Unirea Slobozia a câștigat într-o manieră categorică, cu 50 – 15 meciul cu CSS Ilfov
“Victorie categorică pentru echipa noastră, în ultima etapă a sezonului regulat. La finalul jocului, antrenorul Alexandru Ivan s-a declarat foarte mulțumit de evoluția tuturor elevelor sale” – CSM Unirea Slobozia.
Pentru Clubul Sportiv Municipal Unirea Slobozia au marcat: Mateescu 10 goluri, Sîrghi 9, Ciochinaru 9, Trifa 7, Chirca 5, Oprea 5, Antohi 2, Iancu 1, Ciupercă 1, Vintilescu 1.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
În județul Ialomița, 288 de gospodării din municipiul Slobozia și 295 de gospodării din comuna Sinești au fost selectate pentru a participa la recensământul de probă efectuat de Institutul Național de Statistică în etapa de […]
Salvatorii ialomițeni au fost solicitați să intervină, în Țăndărei, acolo unde o femeie de 71 de ani căzuse într-un cămin de apă, tencuit, din propria gospodărie. Potrivit reprezentanților Inspectoratului pentru Situații de Urgență al județului […]
Polițiștii ialomițeni desfășoară activități specifice pentru depistarea unui bărbat, în vârstă de 63 de ani, care a plecat de la domiciliu și nu a mai revenit. Potrivit IPJ Călărași, sesizarea a fost făcută de fratele […]
Be the first to comment