Medalii pentru Clubul Sportiv Municipal Unirea Slobozia la "Cupa Potaisa" la karate
Ana Maria Matache și Răzvan Mirică au reprezentat Clubul Sportiv Municipal Unirea Slobozia la “Cupa Potaisa”.
Competiția s-a desfășurat la Turda, în județul Cluj, și a reprezentat primul concurs de verificare din cadrul pregătirii de iarnă. Ana Maria a confirmat forma bună pe care o traversează și a obținut două medalii, argint și bronz, la kata și kumite. Răzvan a revenit după o accidentare care l-a ținut un an în afara tatami-ului, dar a reușit să se mobilizeze pentru o medalie de bronz muncită.
Răspunderea pentru textul acestui articol aparține exclusiv autorului. În cazul unui comunicat de presă, răspunderea aparține exclusiv instituției care l-a emis și persoanelor fizice sau juridice care au fost citate în articol.
Publicația ILnews, persoana juridică asociată cu aceasta și persoanele fizice care administrează această companie nu își asumă răspunderea pentru informațiile publicate de autorii articolelor sau ale comunicatelor de presă.
Informațiile de pe ILnews.ro sunt obținute din surse publice și deschise.
Conform articolului 7 din legea 190/2018, prelucrarea în scop jurnalistic este derogată de prevederile Regulamentului general privind protecția datelor cu caracter personal daca este asigurat un echilibru în ceea ce privește libertatea de exprimare și dreptul la informație.
Polițiștii ialomițeni sunt la datorie, alături de celelalte structuri cu care se acționează în sistem integrat, pentru verificarea respectării măsurilor de prevenire și limitare a infectării cu virusul COVID-19. „Reamintim că, în mai multe localități […]
Doi adolescenți din județul Ialomița s-au ales cu dosare de cercetare penală după ce au fost prinși de polițiști conducând autoturisme pe drumurile publice. Potrivit Inspectoratului de Poliție al Județului Ialomița, în noaptea de 15/16 […]
Un sucevean a ajuns în stare gravă la spitalul din Urziceni după ce, în condiții încă neelucidate a provocat un accident rutier pe DN 2 / E 85, pe raza localității Coșereni. Potrivit reprezentanților IPJ […]
Be the first to comment